Napis Sosnowiec

Sosnowiec
Ptasia 3

 

Wolne powierzchnie:

  Rodzaj
powierzchni
Wielkość
modułu (m²)
Cena najmu netto
za m² (zł)
Moduł wolny od
1Magazynowa1296.00zaraz
2Magazynowa26610.00zaraz
3Magazynowa10229.002020-11-01
4Magazynowa10409.002020-11-01
5Magazynowa10706.002020-11-01
6Magazynowa10868.002020-11-01
7Magazynowa11169.002020-11-01
8Magazynowa11529.002020-11-01
9Magazynowa153210.002020-11-01
10Magazynowa155210.002020-11-01
11Magazynowa169210.002020-11-01
12Magazynowa172810.002020-11-01
13Magazynowa20628.502020-11-01
14Magazynowa22688.502021-11-01
15Magazynowa43308.002020-11-01
Kontakt: Czesław Orman
czeslaw.orman@redco.pl
Tel: +48 605992132
© 2011-2020 REDCo tel. +48 22 492 66 00,
e-mail: biuro@redco.pl
Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć w polityce prywatności